Platební podmínky

Platobné podmienky

Ako platiť rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie? Tieto otázky sú úplne zrejmé. Teraz existuje toľko platobných metód, ktoré môžete použiť, najmä na internete, takže môžete stratiť ľahko prehľad.

Keď hovoríme o bezpečných platbách na internete, PayPal je často považovaný za príklad. Tento spôsob platby znamená zabezpečenie pre zákazníkov a maloobchodníkov.

PayPal uľahčuje zákazníkom požiadať o prevod prevedené platby, ak na to existuje dôvod. PayPal je tiež známy svojou dobrou vôľou voči platobnej strane, pokiaľ ide o riešenie problémov medzi zákazníkmi a predajcami.

Platobné metódy

Bezpečne a pohodlne cez PayPal, alebo bankový prevod.

SSL certifikát

Certifikát SSL (Secure Sockets Layer) je digitálny certifikát, ktorý overuje identitu webovej stránky a šifruje informácie odosielané na server pomocou technológie SSL. Pri šifrovanie sú dáta prevedená do nečitateľného formátu, ktorý možno pomocou správneho kryptografického kľúča previesť späť do čitateľného formátu. Certifikát slúži ako elektronický „pas“, ktorý poskytuje prístupové dáta online zariadenie pre transakcie na internete. Keď sa používateľ internetu pokúsi odoslať dôverné informácie na webový server, prehliadač používateľa pristupuje k digitálnemu certifikátu servera a nadviaže zabezpečené pripojenie.